۱۴۰۰/۰۱/۲۳
معاون عمرانی استاندار:

قبول مسئولیت در هر سنگری فقط خدمتگزاری به مردم است

معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: تغییر در هر منصب مدیریتی ممکن است رخ دهد لذا قبول مسئولیت در هر سنگری و زیر سایه این نظام فقط خدمتگزاری به مردم و حل مشکلات آنان است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خراسان شمالی غلامرضا هوائی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی استان افزود: خراسان شمالی از استانهای مهم و تأثیرگذار به ویژه در حوزه سرمایه گذاری؛داشتن مرز و‌همجواری با خراسان رضوی است. وی بر حل مشکلات حوزه راه استان تاکید و خاطرنشان کرد: نقش هماهنگی بین راهداری و راه و شهرسازی در اتمام پروژه ها در این استان مهم است زیرا به رغم تلاش های بسیار این اتفاق در استان کمرنگ رخ داده است.
وی خطاب به مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان خواستار اجرایی شدن مطالبات و انتظارات این حوزه شدو افزود: اتمام باند دوم محور اسفراین به بجنورد؛ اتمام محور میامی و سنخواست؛ اتمام محور پرسه سو به غلامان و‌بجنورد؛ مسکن مهر و استفاده از ظرفیت های مرز از مطالبات به حق مردم این استان است که باید مورد پیگیری قرار گیرد.
در ادامه این آیین معاون حقوقی؛ امور مجلس و استانهای وزارت راه و شهرسازی به صورت ویدئو کنفرانس نیز گفت: مسکن مهر و طرح اقدام ملی باید در استان با جدیت بیشتری انجام شود. مهران کفاش تصریح کرد: خراسان شمالی را در اتمام پروژه ها به صورت ویژه خواهیم دید اما تمامی پروژه های باقی مانده باید در سال‌جاری به اتمام برسد.
گفتنی است در این مراسم با حضور معاون عمرانی استاندار؛ مهندس قاسم قاسمی به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان خراسان شمالی معارفه و از زحمات سید عبدالمجید نژادصفوی، مدیرکل اسبق راه و شهرسازی استان تقدیر شد.

منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۵۹۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده