۱۳۹۹/۰۳/۰۷
با حضور استاندار خراسان شمالی؛

شهرک گلخانه ای ۱۰۰ هکتاری در شهرستان شیروان کلنگ زنی شد

با حضور وزیر جهاد کشاورزی( به صورت ویدئو کنفرانس) و استاندار خراسان شمالی شهرک گلخانه ای سطح هکتاری در شهرستان شیروان کلنگ زنی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی دکتر محمد علی شجاعی در آیین کلنگ زنی این پروژه اظهار داشت: در خراسان شمالی تمامی اجزای حاکمیت در کنار یکدیگر هستند و هم افزایی بسیار خوبی در استان وجود دارد و همچنین قانون کار همراه با داشتن برنامه زمان بندی برقرار است.
دکتر شجاعی با بیان این مطلب که موسسه اقتصاد ملل نگاه بلندی به آبادانی ایران دارد، افزود: ۴۴ درصد جمعیت استان روستانشین هستند یعنی نمی توانیم پیشران اقتصادی استان را در حوزه روستا نبینیم.
وی یادآور شد: در سند توسعه خراسان شمالی پیشران اقتصادی استان بخش کشاورزی است و ۳۶ درصد جمعیت استان در این حوزه اشتغال دارند.
دکتر شجاعی اشاره داشت: در بخش سطح زیر کشت زراعی رتبه ۱۷ و در میزان تولید محصولات رتبه ۲۸ کشور هستیم و این نشان می دهد علم باید با سیستم کشاورزی استان تطبیق یابد و علم روز دنیا در جمعیت شاغل کشاورزی استان برقرار شود تا میزان بهره وری افزایش یابد.
وی با تاکید بر اینکه با نسخه واحد کشور را نمی توانیم اداره کنیم، تثریح کرد: کشاورزی استان خراسان شمالی با نسخه خود پیشرفت خواهد کرد.
دکتر شجاعی مسیر توسعه استان را سرمایه گذاری در حوزه بخش خصوصی دانست و همچنین اظهار داشت: شان ما به اجرای پروژه هاست و پروژه شهرک گلخانه ای ملل شیروان با برنامه زمان بندی مشخص اجرا می شود و به بهره برداری مردم استان می رسد.

منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۱۵۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده