۱۳۹۹/۰۳/۰۷
با حضور استاندار خراسان شمالی؛

کلنگ ارتقای بیمارستان پورسینای مانه و سملقان به زمین زده شد

با حضور استاندار خراسان شمالی کلنگ عملیات اجرایی ارتقاء بیمارستان پورسینا در شهرستان مانه و سملقان از ۳۲ به ۶۴ تخت خواب به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی دکتر محمدعلی شجاعی در آیین کلنگ زنی این پروژه اظهار داشت: ارتقاء بیمارستان پورسینای مانه و سملقان یکی از مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان در حوزه بهداشت و درمان می باشد.
دکتر شجاعی افزود: ایجاد بیمارستان در شهرستان راز و جرگلان از دغدغه‌های استان بود که طی نشستی که با فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی داشتیم احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی به زودی در این شهرستان کلنگ زنی و به بهره برداری خواهد رسید.
وی تاکید کرد: ایجاد بیمارستان، تجهیزات، ارتقا و توسعه در هر گوشه ای از استان می تواند بار از روی سایر بخش ها و بیمارستان ها بردارد و مردم استفاده بهینه تری از حوزه بهداشت و درمان داشته باشند.
وی تاکید کرد: حق مردم استان بهره مندی از خدمات بیشتر در حوزه بهداشت و درمان است و یقینا همراهی، هم افزایی و مشارکت موجود در نظر مردم به ما نیرو می بخشد و می توانیم کارها را به خوبی به پیش ببریم.
دکتر شجاعی همچنین در بخش پایانی سخنان خود از کلیه خدمات و تلاش های کادر درمان استان برای مقابله و مبارزه با بیماری کرونا به رغم تمامی نداشته ها نسبت به سایر نقاط کشور قدردانی کرد.

منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۲۸۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده